top of page
Anchor 1

נשים משתפות

תמי לוי-איסרליש

בחלומותי,
אליענה עוברת בית ספר אחרי בית ספר, קהילה אחרי קהילה, ומעבירה את הקורס על שיטת המודעות לפוריות לכל נערה ואשה. (האמת, גם קורס מקוצר לנערים וגברים יכול להיות נפלא)

אליענה, בחום, תבונה, שמחה ורגישות, מעבירה את הידע החשוב כל כך, על הגוף שלנו. מלמדת לחקור אותו, בסקרנות ופליאה, וללמוד עליו, על המחזוריות שבו והאותות שהוא מבשר.
מעבר לאפשרות להיעזר בשיטה להימנע מהריון, או להיכנס אליו,
אני מרגישה שלמדתי את יסודות הגוף שלי. קצת לא מאמינה איך לימדו אותי קודם.

המפגש איתה היה תמיד נעים, מלמד, רך וסבלני. המפגשים מלאי תוכן, שמועבר בבהירות וחן בלתי נגמר.

ממליצה בחום רב.


אליענה...
תודה תודה תודה


תמי לוי איסרליש

WhatsApp Image 2019-02-27 at 07.56.32.jpeg

מירית נגר

אליענה יקרה,

כשהגעת אלינו לערב חשיפה ביישוב, עוד ענית לשם יפה. התנהלת בזהירות ובעדינות, ונתת לנו "טעימה" קטנה מהנושאים שיעלו בסדנה.

כבר מאותו ערב, הבנתי שהקב"ה שלח אותך במיוחד בשבילי לישוב שלנו...

כששאלתי אותך שאלה מאוד קריטית בצד, וסיפרתי לך קצת רקע אישי, התרגשת עד דמעות וכיוונת אותי לרב מומחה בעניין שהסתבר כי הפתרון לבעיה שלנו, היה בדיוק הוא!

הקורס עצמו, היה עבורי חוויה של חיבור, של קירבה, הכירות עם חלקים לא ידועים שהם חלק ממני, אך נזנחו שנים רבות...

הייתי זקנת הנשים בקורס, והתלהבתי מהתגליות כמו ילדה קטנה.

בחודש הראשון עוד היו לי סימני שאלה לגבי ההתאמה שלי לכל העניין הזה, וכבר מהחודש השני, זרמתי עם השיטה וגיליתי עוד ועוד דברים על עצמי ככל שהזמן עבר.

אני מודה לך על הדרך שבה את מלמדת את השיטה, עם ביטחון גדול וגם צניעות נדירה. עם ידע עשיר וגם יכול  להגיד- אני לא יודעת, אוכל לברר... עם ברק בעיניים ותשוקה אמיתית ועם אחריות לכל אישה בכל מצב שתקבל את הטוב ביותר.

מודה לקב"ה ששלח אותך אלי בדיוק בזמן הנכון, מודה לך על הזכות להכיר אותך, מקסימה שכמוך!

מאחלת לכל אישה את המתנה הזו, שהיא כל כך חשובה ובאמת לא דורשת הוצאה כספית גדולה!! בהצלחה!

ממליצה 1.jpg

לידנה

הכול התחיל לפני כשנה, אז התחלתי להתעניין ולשאול שאלות לגבי השימוש בגלולות, ומיניות האישה בכלל.

בהתחלה רוב החברות שלי הסתכלו עליי קצת מוזר, אבל מבחינתי זה היה טבעי. כל חיי ניסיתי לחיות בצורה בריאה ללא תרופות, חוץ מדבר אחד, גלולות למניעת הריון. הגלולות ואני היינו חברות טובות מגיל צעיר, לאחר שבגיל 10 חוויתי חוויה לא נעימה, שאף חזרה על עצמה כשנה לאחר מכן, והוחלט שיש לי שחלות פוליציסטיות ויש ליטול גלולות על מנת להפסיק את הבלאגן שם למטה. אבל בגיל כה צעיר לא שואלים שאלות.

כשגדלתי וסביבי כולן נטלו גלולות, לא חשבתי על הסכנות או על חלופות, עד לפני שנה. התחלתי לברר, שאלתי גניקולוגים על סכנות הגלולה ונאמר לי שאין סכנה ואין חלופה. באוקטובר האחרון, לאחר שבמשך חודשים קראתי רבות על הנושא הרגשתי שאני מעוניינת ללמוד את השיטה, אבל פחדתי לעשות את זה לבד.

חברה סיפרה לי על מנחה שמעבירה סדנאות באזור מגורי, ואחרי ששיבחה והיללה אותה, עוד באותו היום שלחתי לה הודעה והתחלנו להתכתב ולדבר בטלפון. לאחר שסיפרתי את הרקע הרפואי, היא הביעה תמיכה ונתנה לי ביטחון שבליווי נכון ובירור מעמיק נוכל למצוא את הדרך הנכונה ביותר עבורי להפסיק גלולות. כבר בשיחה הראשונה הרגשתי ממש קליק, והייתי מאושרת מהעובדה שאני הולכת להתחיל תהליך שציפיתי לו זמן רב.

בפגישה הראשונה כבר למדנו המון על גוף האישה, מיניות האישה, ודרכים ליישום השיטה בשלב התחלתי. האופן בו הועבר הידע היה בצורה כל-כך נעימה, ברורה ומלאת אהבה וכבוד לנושא, שהתרגשתי לחזור הביתה למדוד חום ולבדוק הפרשות. אפילו אישי היה מעורב ושותף בכל התהליך.

לאחר חודש ראשון וליווי צמוד החלטתי שאני מפסיקה ליטול גלולות, לאחר 15 שנה. התרגשתי לראות איך יגיב הגוף שלי וקצת חששתי שהסימפטומים שהיו לי בצעירותי יחזרו. שיתפתי את אליענה בטלפון, וקיבלתי תמיכה מלאה והרבה מאוד מידע על אורח חיים, תזונה ודברים שאני יכולה לעשות במידה ואני חשה סימפטומים חוזרים. לפגישה השנייה הגעתי עם טבלה וחצי וכבר אפשר היה לשים לב לשינויים בחום הגוף ולסוגים השונים של ההפרשות, והתרגשתי לגלות דברים חדשים על גופי.

בין המפגש השני לשלישי התחלתי להרגיש שינוי משמעותי, כבר חודשיים ללא גלולות, פתאום החשק המיני התפתח, ומזל טוב ביוץ ראשון! ווסת ראשונה אמיתית ללא הגלולות הללו. תחושת השחרור שמציפה אותי מדהימה והביטחון שיש לי בגוף שלי מרגש.

ברור לי שלא הייתי מצליחה לעבור שום דבר מכל התהליך הזה בלי אישה אחת- אליענה.

אז אליענה, חשוב לי שתדעי שמהרגע הראשון אני מרגישה שאת חברה, הרגשתי שנוצר חיבור בינך לביני, ובין כולן. העברת לנו ידע שכנשים כל-כך חשוב שנדע, אבל בזכותך הידע הזה נחקק בי לתמיד. בלעדייך לא הייתי מרגישה בשלה להפסיק ליטול את הגלולות הארורות הללו, ובלעדייך לא הייתי משתפת את הקרובים לי בתהליך שאני עוברת.

בזכותך אני מרגישה שלמה עם עצמי, בזכותך אני מדברת בחופשיות על הגוף שלי ועל מיניות, בזכותך אני גאה במחזור החודשי שאני עוברת ובזכותך אני מגלה דברים חדשים על הגוף שלי. חשוב לי לומר לך שלא הייתי מצליחה לעשות את זה בלעדייך, תחושת הביטחון שאת משרה, אפילו בהודעות, היא מדהימה, ובזכותך ובזכות הגישה המופלאה שלך לתהליך, לסדנא ולמיניות האישה, הצלחתי להבין, ליישם, ולרצות להמשיך לחקור את מה שאני עוברת.

אז אליענה, תודה לך מעומק הלב, ואני בטוחה שתמשיכי לשמוע ממני חוויות, תמונות, וטבלאות. אלפי תודות! ממני, לידנה

ממליצה 2.jpg

נעה דותן

בשנים האחרונות חוזרת לחיים ובריאות טבעית ופשוטה, שמעתי על השיטה למודעות לפוריות מכמה כיוונים עד שנכנעתי ועשיתי צעד אמיץ וקניתי את הספר שקיבל ביקורות ושבחים בעולם. בדקדקנות קראתי והעמקתי בספר וככל שהתקדמתי הבנתי שהתשובות בכלל לא מופיעות בו, זה כמו הקדמה אחת גדולה בעצם, ריכוך של האמונות הקדומות והספקות שלי ולא ממש השיטה עצמה (כמו מתכון בלי ה"רכיב הסודי"!) ניסיתי לעשות טבלאות מעקב אבל לא מצאתי בכלל איך, מי, מה, איפה? והטבלאות שיצאו היו ממש לא אמינות ולא הייתי מוכנה לבטוח בחצי-עבודה. יצרתי קשר עם מורות השיטה שרשומות בספר - כולן היו עסוקות ולא מאיזור מגורי.

ואז! (קול של אבק פיות מתעופף..) ואז נוצר קשר עם אליענה שמההתחלה הייתה נהדרת, לבבית, עדינה, עוטפת וסבלנית. בקורס למדתי על הפלאים והמופלאות הבלתי מעורערת של האנטומיה הנשית (והגברית) - חשבתי שידעתי הכל עד שגיליתי שאפילו הרפואה "הכל יכולה" יודעת רק את קצה הקרחון!

דרך המפגשים, התרגול בבית, שיחות במעגלים סביבי התחברתי לפשטות והנגישות של הידע על איך לחוש ביטחון מוחלט להשאר ללא תינוקות ואיך אם נרצה אוכל בביטחון לא פחות להכנס להריון בקלות. השיטה משתלבת בחיי היום-יום שלי בקלות וגם עם האמונה שלי בחוכמת הגוף לאותת לגבי מה שמדויק לו-לנו-לי, עוזרת לי לפגוש את המיניות שלי ושל בן זוגי ממקום רגוע ומכיל יותר. כלי לחיים.

ממליצה 3.jpg
bottom of page